Jūsų pirkinių krepšelyje nėra prekių.

Club5

Nutribullet trintuvas su priedais, 600 W Delimano

Nutribullet trintuvas su priedais, 600 W Delimano
Move your mouse over image or click to enlarge
 • Video
 • Nuotraukos
Nutribullet trintuvas su priedais, 600 W Delimano Nutribullet trintuvas su priedais, 600 W Delimano Nutribullet trintuvas su priedais, 600 W Delimano Nutribullet trintuvas su priedais, 600 W Delimano Nutribullet trintuvas su priedais, 600 W Delimano Nutribullet trintuvas su priedais, 600 W Delimano Nutribullet trintuvas su priedais, 600 W Delimano Nutribullet trintuvas su priedais, 600 W Delimano Nutribullet trintuvas su priedais, 600 W Delimano Nutribullet trintuvas su priedais, 600 W Delimano Nutribullet trintuvas su priedais, 600 W Delimano Nutribullet trintuvas su priedais, 600 W Delimano
Nutribullet trintuvas su priedais, 600 W Delimano

ID: 100896055| SKU: 1000051837

 • Galingas net 600 W variklis;
 • Lengvai smulkina ingredientus iki vientisos masės;
 • Indeliai turi rankenas ir sandarius dangtelius;
 • Rinkinyje yra 3 talpūs indeliai;
 • 2 metų garantija;
 • 30 dienų išbandymo garantija.

 

119,90 €

Pristatymas į namus ar atsiėmimas parduotuvėje? Spausti čia

Visi apmokėjimo būdai: Spausti čia

Norėtumėte papildomos garantijos?
Pridėti papildomą garantiją
1-eri metai (8,39 €) 2-eji metai (11,99 €) 3 –eji metai (16,79 €)
Skambinkite mums: 8-5 264 6638
Prekės duomenys

Nutribullet įkvepia gyventi sveikiau!

Valgyti vaisius ir daržoves – tai sveikas įprotis. Kasdien suvalgysite jų daugiau, jeigu mėgausitės kokteiliais, sutrintais su Nutribullet. Leiskite sau improvizuoti, tirštuosius kokteilius papildydami įvairiausiomis sėkloms, želmenimis ar uogomis.

O Jūsų vaikai nė nepastebės nemėgstamų, tačiau maistingų daržovių, jei patieksite jiems trintas sriubas. Nutribullet tikrai įvertins ir teigiantys, kad neturi laiko maitintis sveikai – suplaktą kokteilį labai patogu pasiimti su savimi į darbą, nes indeliai turi rankenas ir sandarius dangtelius.

Smagus, nenuobodus ir labai skanus būdas maitintis sveikiau

Nutribullet yra ypatingas prietaisas, kuris leis patikėti, kad sveikas maistas gali būti labai skanus, įvairus ir nenuobodus. Tai ne plaktuvas ir ne sulčiaspaudė.

Nutribullet yra galingas trintuvas — su juo vos per kelias minutes iš šviežių vaisių, uogų, daržovių, žalumynų, riešutų ir sėklų paruošite gardžius, tirštus ir itin maistingus kokteilius, kurie kasdien suteiks Jums jėgų ir energijos.

Nedideliems trintuvams dažnai trūksta galios, o ypač galingi prietaisai kartais būna per dideli, griozdiški ir užima daug vietos. Nutribullet sujungia du svarbius privalumus: šis trintuvas yra ir labai galingas, ir kompaktiškas.

Maitinkitės sveikiau - jauskitės žvaliau!

Leiskite Jūsų paklausti, kiek kasdien suvalgote vaisių ir daržovių? Sakote, neturite tam laiko? Nemėgstate jų? Nepajėgiate suvalgyti tiek, kiek rekomenduojama? Maitintis sveikai išties nėra paprasta, bet juk būtent vaisiuose ir daržovėse glūdi daug vitaminų, mineralų, skaidulų ir fermentų, būtinų mūsų sveikatai, gerai savijautai, jaunystei ir grožiui.

NUTRIBLAST kokteiliuose esančių sėklų vertė atitinka:

1/8 puodelio

linų sėmenų, sutrintų su NUTRIBULLET maistinė vertė atitinka...

arba

60

indelių brokolių

arba

100

pilno grūdo kviečių duonos riekelių

NUTRIBULLET yra ypatingas prietaisas, kuris leis patikėti, kad sveikas maistas gali būti labai skanus, įvairus ir nenuobodus. Tai ne plaktuvas ir ne sulčiaspaudė. NUTRIBULLET yra galingas trintuvas — su juo vos per kelias minutes iš šviežių vaisių, uogų, daržovių, žalumynų, riešutų ir sėklų paruošite gardžius, tirštus ir itin maistingus kokteilius, kurie kasdien suteiks Jums jėgų ir energijos.

Nedideliems trintuvams dažnai trūksta galios, o ypač galingi prietaisai kartais būna per dideli, griozdiški ir užima daug vietos. Tuo tarpu NUTRIBULLET gamintojai suderino abu privalumus: šis trintuvas yra ir labai galingas, ir kompaktiškas.  

Dažnai net labai brangūs trintuvai tiesiog maišo produktus, bet jų tinkamai nesusmulkina, o spaudžiant sultis, vertingos skaidulos tiesiog išmetamos lauk. Bet NUTRIBULLET yra kitoks.
NUTRIBULLET su net 600 W galios varikliu, specialia sūkurine technologija ir itin aštriais nerūdijančiojo plieno ašmenimis, apsisukančiais net 20000 kartų per minutę, sutrina visus produktus iki mikrodalelių ir sujungia viską į vientisą, maistingą ir lengvai pasisavinamą kokteilį.

Gerdami tokius kokteilius, papildysite savo racioną būtinais vitaminais, skaidulomis, fermentais, riebalų rūgštimis ir kitomis vertingomis medžiagomis — tai tikras energijos užtaisas! 

 

 

Mėgaukitės kasdien ir įsitikinkite sveikos mitybos galia!

Gerdami tokius kokteilius, papildysite savo racioną būtinais vitaminais, skaidulomis, fermentais, riebalų rūgštimis ir kitomis vertingomis medžiagomis. Trinti kokteiliai — tai tikras energijos užtaisas!

Dar vienas Nutribullet privalumas yra tas, kad maistas sutrinamas labai greitai, todėl nespėja per daug sušilti, o tai reiškia, kad išsaugoma daugiau vitaminų ir kitų naudingų medžiagų, kurios žūsta aukštesnėje temperatūroje.

Maža to, NUTRIBULLET išplauti yra vieni juokai. Panaudoję, sudėkite dalis į indaplovę arba tiesiog nuskalaukite vandeniu ir viskas vėl švaru. Ar gali būti kas paprasčiau?

Rinkinyje:

 1. Kryžminiai ašmenys: specialus ašmenų dizainas ir sūkurinė maišymo sistema padės produktus susmulkinti taip, kad lengvai pagaminsite skanius ir maistingus kokteilius. Nerūdijančiojo plieno ašmenys užtikrina kokybišką ir ilgalaikį funkcionavimą.
 2. Išilginiai ašmenys: puikiai tinka įvairiems grūdams, džiovintoms žolelėms, riešutams bei kitiems sausiems produktams smulkinti. Ašmenys pagaminti iš itin kokybiško nerūdijančiojo plieno.
 3. Trintuvo pagrindas: uždėkite didįjį indą ant trintuvo pagrindo, paspauskite ir truputį pasukite – taip paprastai trintuvas įsijungs ir galingas 600 W variklis tuoj pat susidoros su bet kokiu iššūkiu.
 4. Didelis indas (0,7 l): tai pagrindinis indas kokteiliams maišyti.
 5. Mažas indelis su nuimama rankena ir dangteliu: puikiai tinka mažoms porcijoms ruošti. Susikurkite norimą kokteilį, uždėkite ant indelio rankeną ir gausite patogų puodelį.
 6. Mažas indelis su rankena ir nuimamu dangteliu: taip pat puikiai tinka mažoms porcijoms ruošti ir gali būti naudojamas kaip patogus puodelis. Nuimamas dangtelis suteiks dar daugiau komforto.
 7. Sandarūs dangteliai: visiems rinkinyje esantiems indeliams tinkantys dangteliai apsaugos Jūsų maistą ir ilgiau išlaikys jį šviežią.
 8. Naudojimo instrukcija: patarimai, kaip sėkmingai naudotis NUTRIBULLET trintuvu, bei keli naudingi receptai mitybos racionui paįvairinti.

Kodėl Jums patiks NutriBullet?

 • Ypač galingas (net 600 W) ir kompaktiškas.
 • Sūkurinis maišymas padeda susmulkinti maistą iki vientisos masės.
 • Kryžminiai ašmenys sutraiško net kietas sėklas, sutrina kietus augalų stiebus bei odeles iki vientisos masės, tad maistas tampa dar lengviau virškinamas.
 • Be sveikatai kenksmingo BPA.
 • Itin lengvai valomas – visas dalis (išskyrus pagrindą su varikliu) galima plauti indaplovėje arba tiesiog nuskalauti po tekančiu vandeniu.
 • Labai lengva naudoti – pradeda veikti vos paspaudus ir pasukus indelį.
 • Smulkina, trina, traiško maisto produktus.
 • Nepalieka netvarkos virtuvėje.
 • Trintuvas mažas ir kompaktiškas, tad lengvai rasite jam vietos savo virtuvėje.
 • Tai smagus, nenuobodus ir labai skanus būdas maitintis sveikiau.

DOVANA Jums: nemokama receptų e.knyga!

„50 geriausių receptų šventėms ir pošventiniam laikotarpiui“

Gaminkite skaniai, lengvai ir sveikai su Nutribullet.

Atsisiųskite e.knygą čia >>

Techniniai duomenys
Maitinimas 600 W
Medžiaga kita, nerūdijantis plienas, plastikas
Svoris 3.55 kg
Talpa 0.7 l, 2 x 0.5 l
Papildoma informacija

Kryžminiai ašmenys

Specialus ašmenų dizainas bei sūkurinė maišymo sistema padės produktus susmulkinti taip, kad lengvai pagaminsite skanius bei maistingus kokteilius.

  1. Sudėktite norimus trinti produktus į trynimo indą.
  1. Tvirtai užsukite kryžminius ašmenis.
  1. Paspauskite indelį ir pasukite. Indelis užsifiksuos. Trintuvas pradeda veikti paspaudus indelį.
  1. Trinkite, kol gausite norimą konsistenciją. Nelaikykite prietaiso įjungto ilgiau nei 1 min. be pertraukos!

Išilginiai ašmenys

Puikiai tinka įvairiems grūdams, vaistažolėms, riešutams,saulėgrąžoms bei kitiems sausiems produktams smulkinti.

  1. Suberkite produktus, kuriuos norite susmulkinti, į indelį.
  1. Tvirtai užsukite išilginius ašmenis.
  1. Paspauskite indelį ir pasukite. Indelis užsifiksuos. Trintuvas pradeda veikti paspaudus indelį.
  1. Trinkite, kol gausite norimą konsistenciją. Nelaikykite prietaiso įjungto ilgiau nei 1 min. be pertraukos!

Jei masė bus per tiršta, ingredientai gali prilipti prie indelio sienelės ar dugno ir nepasiekti ašmenų. Tokiu atveju, išimkite indelį iš pagrindo ir, nenuėmę ašmenų, šiek tiek indelį pakratykite. Tada indelį vėl įstatykite į trintuvo pagrindą.

Paprasta išplauti

NUTRIBULLET prietaisą labai paprasta ir patogu išplauti. Ašmenų negalima dėti į indaplovę, tačiau juos lengvai nuplausite muiluotu vandeniu. UTRIBULLET indeliai gali būti plaunami indaplovės viršutiniame stalčiuje, pasirinkus normalią (ne sanitarinę) programą.

Techninės detalės:

 • Trintuvo pagrindo skersmuo: 13,5 c.
 • Trintuvo pagrindo aukštis (be indelio): 20 cm.
 • Didelio indelio aukštis: 17 cm.
 • Mažų indelių aukštis: 12,5 cm.
 • Indelių skersmuo (viršuje): 10,5 cm.
 • Variklio galia: 600 W.
 • Įtampa: 220-240V,0/60Hz.
 • Garantija 24 mėn.

Ką Jūs gausite?

Rinkinį sudaro:

 • 1 x pagrindas su galingu varikliu.
 • 1 x didelis indelis (0,7 l).
 • 1 x mažas indelis (0,5 l) su 1 x nuimama rankena ir dangteliu.
 • 1 x mažas indelis su rankena (0,5 l) ir 1 x nuimamas dangtelis.
 • 2 x ašmenys (kryžminiai ir išilginiai).
 • 2 x sandarūs dangteliai.
 • 1 x naudojimo instrukcija.

Pirkėjų atsiliepimai 94 atsiliepimai (-ų)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

 
1 1 žvaigždutė
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kokybė
Dukranaudojasi, labai patenkinta Apžvalgą pateikė Vytautas Jakimavicius
Teko išmėginti svečiuose Apžvalgą pateikė Asta Darciene
Turi draugai ir jį naudoja, taigi labai noriu šios prekės, tiesiog labai svajoju ir šį mėn. įsigysiu. Apžvalgą pateikė Rita Lukošienė
puiki patirtis Apžvalgą pateikė Agne Adamkeviciute
Noriu kuo greiciau ji isigyti - super daiktas !!! Apžvalgą pateikė Vilmanta Zukauskiene
Įsigijo mano draugė, sakė, kad visada tokio norėjo, kad jos savjonė išsipildė turėti tokį prietaisą Apžvalgą pateikė Rūta Vižinienė
Visi ingridientai susmulkinami minimaliai jog gerti vienas malonumas. Apžvalgą pateikė Lina Karkauskaite
Pažystami sakė, kad geras Apžvalgą pateikė Rimvydas Truikys
naudoja draugai ir sake, kad tai nuostabus aparatas, tai gi noriu ji kuo greiciau isigyti Apžvalgą pateikė Kristina Klimasauskaite
Naudoju kasdien ir labai džiaugiuos. Apžvalgą pateikė Irena Karosaite
Dar neisigijau, bet skubu isigyti, nes tikrai zinau, kad labaimgeras daiktas. Apžvalgą pateikė Jurgita ...............
Patvarus Rekuomenduociau isigyti labai vertingas. Apžvalgą pateikė Janina Visockiene
Įsigijo giminaitė išbandė patiko tai noriu ir aš įsigyti Apžvalgą pateikė REGINA GUDAUSKIENĖ
Geresnio daikto negali buti,netgi sulciaspaude nebereikalinga turint NUTRIBULLET Apžvalgą pateikė Ramute Stuckaite
Mano draugė turi ir labai puikus dalykas, rekomenduoju ir kitiems Apžvalgą pateikė Vitalija Januškienė
Mano pažįstami įsigijo - negali atsidžiaugti Apžvalgą pateikė Audronė Pumputienė
Pirma karta pabandziau pas pusesere patiki, isigijau pati ir dabar naudoju kas dien po kelis kartus kokteiliams, padazams, sriuboms ir pan. Apžvalgą pateikė Julija Bausiene
Naudojame kasdien, visa šeima džiaugiasi Apžvalgą pateikė Regina Šiaulienė
tiesiog nuostabus prietaisas.Man jis geresnis nei sulciauspaude,daug skanesni kokteiliai Apžvalgą pateikė Ligita Čižaitė
Visada norėjau įsigyti prietaisą kuris susmulkintu maisto produktus visu 100 procentu. Jis patenkino mano lūkesčius. Apžvalgą pateikė JOLITA GRYBIENĖ
drauge 100proc rekomendavo. pirksiu! Apžvalgą pateikė ingrida skudutyte
Turi draugė,geri atsiliepimai,einu pirkti Apžvalgą pateikė ZITA EITMANTIENĖ
Sia preke pirma karta isigyjau pries metus kai gyvenau darr JAV. Grizusi i LT negalejau be jo gyventi:) Uz 2 d jau turi atvezti mano nauja nutribulleta..:) rekomenduoju vvisiem! Labai lengai valosi, neuzima daug vietos virtuveje, labai gerai sumala kokteilius. Apžvalgą pateikė Vilma D
Teko naudotis svečiuojantis pas draugę, tai ir pati tokio panorau. Dabar laukiu kol pristatys ir man :)) Apžvalgą pateikė Rimutė Zablockytė
Puikiai trina vaisius ir daržoves, greita, lengva išplauti. Apžvalgą pateikė Simona Rakauskaitė
Trintuvas labai geras...turiu ir esu patenkinta....TOKI PAT PIRKAU PER INTERNETA UŽ 50 EURU!!!!! Taigi esate dideli plėšikai!!!!! Apžvalgą pateikė rrimmm rolk,,;;kkx
yra nuostabus aparatas namuose virtuvej didelis pagalbininkas Apžvalgą pateikė valentina Ramasauskiene
Puikus sprendimas sveikiems pusryčiams Apžvalgą pateikė Živilė Grigienė
Puikus prietaisas mažai virtuvei Apžvalgą pateikė Justas Turonis
Labai noriu isigyti Apžvalgą pateikė Ana aaaaaaa
Gavau dovanų, puikus trintuvas.Mėgaukitės. Apžvalgą pateikė Irena Padkauskienė
Tiesiog puikus pagalbininkas Apžvalgą pateikė Vita Motiejūnė
Labai noriu isbandyti sia preke, drauge rekomndavo ir as pameginsiu :) Apžvalgą pateikė Rasa Grigaliunaite
bandyta pas draugus. puiku Apžvalgą pateikė as as
perkame ji kaip dovana Apžvalgą pateikė Antuanete Surgailiene
Esu labai patenkinta Apžvalgą pateikė Irena Litvinienė
labai noriu trintuves Apžvalgą pateikė Ilona Alminiene
SUPER TRINTUVE NORIU KUO GREICIAU ISIGYTI Apžvalgą pateikė ILONA ALMINIENE
Sveikai maitinuosi todėl NUTRIBULLET trintuvas sukurtas kasdien ruošti maistingus kokteilius visai dienai.Ilgai norėjau tokio trintuvo. Apžvalgą pateikė Zinaida Skvireckienė
Megavausi kokteiliais pas drauge. Fantastika. Rytoj vaziuosiu isigyti si trintuva... Apžvalgą pateikė Milda Kankeviciute
labai greitai galima smulkinti, tiesiog super Apžvalgą pateikė JURATE SVAPLENIENE
Labai sudomino,bet neparasyta ar galima smulkinti ledo gabaliukus,pvz.šaldytus bananų gabaliukus? Apžvalgą pateikė Daiva Zunkiene
Turiu jau antrą mėnesį, naudoju praktiškai kiekvieną dieną. Trintuvu labai patenkinta. Tiktai, bėda, kad receptų knygelė ne lietuviška. Mokant anglų kalbą - viskas OK, bet vyresniems, nemokantiems... Ji gana nemažos apimties. Išsiversti visą sudėtinga Apžvalgą pateikė Ligita Dičiūnienė
Panasu kad geras daiktas. Pravers susilaukus atzalos. Apžvalgą pateikė Rūta Šaulinskiene
Sveiki, noriu pasiteirauti apie šios prekės patikimumą. Suprantu, made in China turi savo "antspaudą", vis tik, gal kas pakomentuos, ar kokybiškai pagamintas? Nes neseniai buvau susigundžiusi lygiai tokį patį NUTRIBULLET pirkti už 58€ (200 LT), tai nei gamintojas aiškus, nei garantinį duoda, detalės labai jau įtartinos. Grąžinau. Apžvalgą pateikė Rasa Gedvilaitė
Labai patiko, nepakeičiamas pagalbininkas virtuvėje! Apžvalgą pateikė Laura Mulevičiūtė
As dar neturiu. Noriu padovanoti dukrai.Turint maza vaikeli tyteles gamint bus labai psprasta ir greitai. Manau palengvins jai gyvenima. Apžvalgą pateikė Svetlana Špogiene
Draugai naudojasi-patenkinti,manau,kad ir mums bus gerai. Apžvalgą pateikė Antanas Dyburis
Nuostabus prietaisas, patinka visai seimai Apžvalgą pateikė Irute Bruziene
Puikiai reklamuojama prekė. Apžvalgą pateikė Rytas Ostrauskas
dvi dienos ir be sulčių neįmanoma,skanaus visiems Apžvalgą pateikė Vera Valickienė
manau kad jau laikas isigyti tai ka noriu, paskaicius komentarus, manai kad tai ko man reikia. Apžvalgą pateikė Ona Skovronskis
Labai kompaktiskas patogus dalykas tureti namuose ir kitur kur tik yra elekta Apžvalgą pateikė Janina Visockienem
LABAI PATIKO, DZIAGIAMES ISIGIJE SIA PREKE Apžvalgą pateikė LAIMA PETRASKIENE
turiu si trintuva , vaikai labai megsta kokteilius,lai dziaugiuosi ji isigijus. Apžvalgą pateikė viktorija talkeviciute
labai geras trintuvas Apžvalgą pateikė Regina Valentinavičienė
Labai geras pagalbininkas virtuvėje ypač ruošiant maistą kūdikiams. Labai gerai kapoja žalias kietas daržoves, morkas iki pudingo masės, esu labai patenkinta prietaiso kokybe. Apžvalgą pateikė Vilma Stolte
labai patiko prekė,nenusivilsite visi kurie mėgsta sveiką maistą ir jo gamybą ;) Apžvalgą pateikė Simona Luo
puikus prietaisas Apžvalgą pateikė Ieva Karu
Ypac naudingas pavasari Apžvalgą pateikė Rasa Bajoriuniene
Dar nesinaudojau, bet svajoju įsigyt. Apžvalgą pateikė Ilona Aukselyte
Tikrai nenuvils,patariu įsigyti Apžvalgą pateikė Dovilė Jonaitienė
draugas turi ir atsidziaugti negali... Apžvalgą pateikė Mindaugas Skrebe
Nuostabus daiktas! Apžvalgą pateikė Aistė Dimontaitė
Girdėti atsiliepimai tik geri - tai parodo prekės kokybę. Tikrai planuoju įsigyti. Apžvalgą pateikė Eilina Dailidienė
Bandžiau jį pas draugus. Ir jau pakeliui pirkti :) Apžvalgą pateikė Gintare Gogyte
Tėvai turi, tai teko išbandyti, pirksiu ir aš! Apžvalgą pateikė Rasa Petravičiūtė
nuostabus trintuvas! pirksiu kaip dovana anytai! Apžvalgą pateikė Elizabet Andrejevaitė
jis nekainuoja net 50 euru,,,cia kainos dvigubos Apžvalgą pateikė grazina erminiene
Jau įsigyjau, nekantrauju kada galėsiu išbandyti. Apžvalgą pateikė Raimondas Januska
Kiek girdžiu visiems super daiktas, lekiu pirkti Apžvalgą pateikė Vesta Štaupaitė
Turi mano sesuo. Naudoja kiekvieną dieną jau apie metus. Suvartoja dabar daug vaisių ir dvarbiausia daržovių. Suliekniejo, oda tapo jaunatviškesnė. Tai dabar ir aš nusprendžiau tapti sveikesne. Apžvalgą pateikė Aura Misiunė
Puikus, labai naudingas aparatas Apžvalgą pateikė Gabija Šileikytė
Superinis daiktas... vertas... Apžvalgą pateikė Lina Savickiene
Net močiutė pripažino, kad geras dalykas Apžvalgą pateikė Daiva Andriušaitienė
Puikus pasirinkimas Apžvalgą pateikė Larisa Ziniakova
Nusprendžiau ir aš įsigyti,noriu šiek tiek sulieknieti ir sveikai maitintis. Labai jį visi giria,negaliu atsilaikyti. Apžvalgą pateikė Albinas Rupšlaukis
Turi dukra ir labai džiaugiasi Apžvalgą pateikė Zita Kensminavičienė
drauge turi si trintuva ir yra labai patenkinta, isbandziau ir apziurejau pati-laikas ir isigyti. Apžvalgą pateikė Adelė Pleinienė
Draugai turi, labai patenkinti. Planuojame įsigyti. Apžvalgą pateikė Virginija Palubinskienė
Puikus pasirinkimas Apžvalgą pateikė Janina Mykolaitienė
puikus Apžvalgą pateikė Lina Navickiene
puikus pagalbininkas Apžvalgą pateikė vaidas karalius
Puikus gaminys, reikia būtinai įsigyti. Apžvalgą pateikė Lauris Lee
Ir žiūrėjau video - visur atsiliepiama labai gerai, tačiau ten buvo kalbama apie JAV ir JK rinką. Įdomu, ar ten prekiaujama to paties gamintojo (Kinija) Nutribullet trintuvais (gal galite kas atsakyti)? Vis tik, norėčiau ir rekomenduočiau. Apžvalgą pateikė Rasa Gedvilaitė
Naudojausi pas draugus. Labai paprasta naudoti, greitas pasigaminimas sveiko maisto. Apžvalgą pateikė Ona Lanskoronskytė
Naudojau pas draugus, labai patiko Apžvalgą pateikė Laura Vasyle
Jau planuojam isigyti, nekantrauju kada galesiu isbandyti Apžvalgą pateikė Indre Vitunske
Turbūt ir bus gerai Apžvalgą pateikė Evaldas M
Sveiki, nusipirkau šį aparatą ir dariausi kokteilius 2 kartus, abu kartus jautėsi svylančios plastmasės kvapas, norėjau paklausti ar jis praeis ar nešti į garantinį? Apžvalgą pateikė Vesta Štaupaitė
Sveiki, o kokio plastiko tipo pararytas sis trintuvas? Apžvalgą pateikė N V
Mano draugai naudoja šią trintuvę ir labai patenkinti. Trina puikiai, prietaisas kompaktiškas, neužima daug vietos, lengvai prižiūrimas, nereikia papildomų indų. Norėčiau ir aš tokio;) Apžvalgą pateikė Ilona Leimanė
Buvau pasiskolinus iš giminaitės išbandymui, gėriau daržovių ir vaisių kokteilius, nes noriu numesti kg. Dabar pirksiu pati, nes nepamainomas dalykas lieknėjant - racionas sotus, skanus, sveikas ir nebrangus. Apžvalgą pateikė Rita Maziukienė
Galvoju kad turi buti geras produktas Apžvalgą pateikė stasys urbanavicius